ייעוץ וליווי למסעדות, בתי קפה ועסקי מזון

יעוץ וליווי למסעדות, בתי קפה ועסקי מזון שונים

קינוח נפלא יוצר אצל הלקוחות שלנו זכרון מתוק, כזה שיגרום להם לחזור למסעדה, לבית הקפה או לקונדיטוריה פעם אחר פעם, להתמכר. זוהי המנה שמייצגת את הרעיון מאחורי, את הסגנון שלנו ואת החוויה שאנחנו רוצים להעביר הלאה לכל לקוח.

בין אם מדובר בבית קפה שכונתי מלא באופי, במסעדה אלגנטית ומעודנת,  בבר יוקרתי מאד או במסעדה שעושה מחווה לתרבות אחרת, מטרטוריה איטלקית ועד לביסטרו צרפתי. מהמסעדה הכי ישראלית ועד לבית קפה על טהרת המאפה ההונגרי.

כשף-קונדיטור, למדתי במהלך השנים לבנות עולם מתוק שמתאים באופן מדויק ללקוחות המסעדה, בית הקפה או מתחם האירועים.

אני מלווה מסעדות, בתי קפה ועסקי מזון כמו בארים, מתחמי אירועים וכדומה, בבנייה והתאמה של תפריט נכון לסוג העסק. אני בונה את תפריט המנות האחרונות תוך מחשבה על עלויות הפקת המנות, הקונספט של התפריט הכללי, המסר העיצובי של המקום והחוויה הקולינרית שהוא רוצה ליצור עבור לקוחותיו.

בין המסעדות להן ייעצתי ועודני מייעץ:

טוטו, ברטי, שילה, דודו יוסף, קבוצת קפה נואר (סבסטיאן, קפה נואר והקומה הרביעית), מיט-בר, ג'ירף, השף שגב משה, מסעדת פיש, טאטי, יפו תל אביב, גוצ'ה, מסעדת הדסון ומסעדת טפאו.

כל תהליך ליווי וייעוץ מתחיל מהבנת המטרות של המקום, מהגדרת הסגנון והקונספט של האוכל, מתיאום ציפיות בכל הקשור לתקציב הפקת המנות. בהמשך, אני יוצק בכל פעם מחדש את הדמיון, היצירתיות והאמנות האמיתית שאני רואה בעבודת הקונדיטוריה ובורא קינוחים בלתי נשכחים – שמלווים את העסק ואת לקוחותיו במשך שנים ארוכות.

פיתוח מוצרים עבור השוק המוסדי 

לצד ליווי עסקי מזון כמו מסעדות ובתי קפה, אני מסייע לשוק המטבח המוסדי בבניית קונספטים קולינריים מנצחים המותאמים לשוק הכשר – קינוחי פרווה.

אני מלווה מוסדות וארגונים בפיתוח מנות קינוח ומנות אחרונות המתאימות לייצור בכמויות גדולות ובכלים תעשייתיים ויוצר יחד אתכם ארגז כלים יצירתי וקל ליישום, שמסייע לתפעל מטבח מוסדי ולייצר בו מנות מתוקות נפלאות.

בין לקוחותיי המוסדיים: ארומה ישראל, חברת שטראוס-עלית, יוניליוור, בית הספר דן גורמה ואייס דרים.

Pin It